Vize Başvuru Ücreti

Vize başvuru ücreti, yurtdışına gitmek isteyen başvuru sahipleri tarafından vize başvuru işlemleri için ödenecek olan bedele vize başvuru ücreti denilmektedir. Büyükelçilik ve Konsolosluklar vize başvuru işlemleri için hizmet bedeli başvuru merkezi koordinasyon hizmet bedeli yurtdışı seyahat sağlık sigortası Long Vize Başvuru ve Randevu işlemleri merkezi olarak vize başvurusu ücretlendirmeleri olmaktadır.

Son zamanlarda yapılan vize başvurularında red oranlarının zamanla arttığı gözlemlenmiştir. Muhtemel red sebepleri ve red maddelerinin önüne geçmek için web sitemizi gideceğiniz ülke bölümünden inceleyebilirsiniz. Başvuru sahibi tarafından vize başvuru ücreti karşılığını olumlu sonuç ile vize başvuru işlemlerini neticelendirmek başvuru sahibinin en büyük istekleri arasında yer almaktadır. Yatırmış olduğunuz vize başvuru ücretlerinin karşılığını alabilmeniz için gerekli olan tüm işlemleri Long Vize Başvuru ve Randevu İşlemleri Merkezi ile yapabilir ve başvuru şansınızı en üst düzeyde arttırabilirsiniz.

1- Vize başvuru ücretleri başvuru yapılacak ülkeye göre farklılık göstermektedir. 2- Vize başvuru ücretleri vize başvuru çeşidine göre değişmektedir.

  • Vize başvuru ücretleri seyahat amacına ve süresine göre değişmektedir.
  • Vize başvuru ücretlerinden seyahat sağlık sigortası başvuru sahibinin yaşına göre değişmektedir.
  • Vize başvuru ücretleri başvuru sahibi vatandaşlık ve uyruk bilgisine göre değişmektedir. 6- Vize başvuru ücretleri başvuru sahibi yerleşim yeri adresine göre bazı ülkelerde değişmektedir.

Vize başvuru işlemleri sonucu olumlu ya da olumsuz olması vize başvuru ücretini değiştirmemektedir. Olumlu vize işlemlerinde ek ücret talep edilmediği gibi olumsuz sonuçlanan vize işlemleri içinde Büyükelçilik ve Konsolosluklar vize başvuru ücreti iadesi yapmamaktadır.

Vize Başvuru Ücretleri ;

  • Gidilecek üye ülkenin kullandığı para birimi üzerinden döviz ödemesi yapılması gerekmektedir.
  • Vize talep edilen ülkelerin servis ve hizmet seçeneklerine göre ek hizmetleri bulunmaktadır.
  • Express işlem, vip, öncelikli işlem erken saat başvurusu gibi seçenekleri bulunmaktadır.
  • Başvuru sonuç ve pasaport teslim işlemleri için ek ödeme alınabilmektedir.

Long Vize Başvuru ve Randevu İşlemleri Merkezi ile yapılacak olan başvurularda güncel kur üzerinden tüm ödemelerinizi Türk Lirası olarak yapabilir ve pasaport kurye teslim ücreti ödemeden vizenizi alabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI :

Vize Başvuru Ücreti Global Dünya teknolojileri kullanılarak web ortamında sahte yazılım, sahte tüzel firma ve resmi kurum isimleri kullanılarak kendilerini Elçilik, Konsolosluk ve Tek yetkili başvuru merkezi olarak tanıtan sahte ve dolandırıcı Firma ve Şirketlerden sakınmanızı önemle belirtir vize başvuru işlemleriniz başlatılmadan herhangi bir ücret yatırmamanız önemle hatırlatırız.

Long Vize, Başvuru Merkezine giriş ile yetkili başvuru merkezimiz ile yapacağınız Vize Başvuru Ücreti işlemlerinizde maddi ve manevi zararların önüne geçerek kaliteli, güvenilir, resmi ve profesyonel başvuru yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0312 426 03 25

Vize Başvuru Ücreti Merkezi İletişim Bilgileri

Merkez Ofis Adresi: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi 70/6 Kavaklıdere-Çankaya / ANKARA

Tüm Şehirler İçin Ücretsiz 24 Saat Açık Çağrı Merkezi : 0312 426 03 25

7/24 Acil Vize Hattı : 0553 716 03 25

Whatsapp Destek Hattı : 0553 716 03 25

Ofis Çalışma Saatleri : Pazartesi – Cuma : 08:30 /18:30 – Cumartesi : 10:00 / 18:00

E posta : [email protected][email protected]

Acil Vize İşlemleri

Telefon +90 (312) 426 03 25

Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Menü
Ülkeler
Referanslar