Transit Vize, aktarmalı yurtdışı uçuş ve seyahatlerde, aktarma yapılacak ülkenin seyahat edecek yolcudan talep etmiş olduğu kısa süreli bir vizedir. Aktarma yapılacak bazı ülkeler kalınacak süreyi dikkate ederek vize talebi bulunmaktadır. Bazı ülkeler transit vize talep etmezken, bazı ülkeler 6,12 ve 24 saat zaman dilimleri vermişlerdir. Transit vize ile normal vize aynı olmamak ile birlikte transit vize ile havalimanından dışarı çıkılamamaktadır. Normal bir vizeniz var ise dışarı çıkabilir, bavulunuzu alabilirsiniz. Transit vizeye sahipseniz dışarı çıkamaz ve bavulunuzu alamazsınız. Transit vize sadece bekleme salonu ve alanında bir sonraki uçağa binme aşamasında beklemenizi sağlamaktadır.

Aktarmalı seyahat yapacak olan yolcuların uçuş biletlerini almadan önce transit vize prosedürlerini öğrenmesi gerekmektedir. Transit vize isteyen bir ülkeden geçiş yapılacak ise biletinizi satın almış olsanız bile havayolu personeli tarafından uçağa alınmayacaksınızdır.

Transit Vize işlemlerini aktarma yapılacak ülkenin konsolosluk, büyükelçilik ve başvuru merkezleri üzerinden yapılması gerekmektedir.

Seyahat edecek olan kişiler vatandaşlık, pasaport ve sahip olduğu vizelere göre transit vize başvurusu yapma gerekliliğini Long Vize başvuru merkezi çağrı hattını diledikleri zaman arayarak öğrenebilmekte ve transit vize işlemi yapabilmektedirler. 0312 426 03 25

ÖNEMLİ UYARI :

Transit Vize Global Dünya teknolojileri kullanılarak web ortamında sahte yazılım, sahte tüzel firma ve resmi kurum isimleri kullanılarak kendilerini Elçilik, Konsolosluk ve Tek yetkili başvuru merkezi olarak tanıtan sahte ve dolandırıcı Firma ve Şirketlerden sakınmanızı önemle belirtir vize başvuru işlemleriniz başlatılmadan herhangi bir ücret yatırmamanız önemle hatırlatırız.

Long Vize, Başvuru Merkezine giriş ile yetkili başvuru merkezimiz ile yapacağınız Transit Vize işlemlerinizde maddi ve manevi zararların önüne geçerek kaliteli, güvenilir, resmi ve profesyonel başvuru yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0312 426 03 25

Transit Vize Merkezi İletişim Bilgileri

Merkez Ofis Adresi: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi 70/6 Kavaklıdere-Çankaya / ANKARA

Tüm Şehirler İçin Ücretsiz 24 Saat Açık Çağrı Merkezi : 0312 426 03 25

7/24 Acil Vize Hattı : 0553 716 03 25

Whatsapp Destek Hattı : 0553 716 03 25

Ofis Çalışma Saatleri : Pazartesi – Cuma : 08:30 /18:30 – Cumartesi : 10:00 / 18:00

E posta : [email protected][email protected]

Acil Vize İşlemleri

Telefon +90 (312) 426 03 25

Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Menü
Ülkeler
Referanslar