Fransa Vizesi VFS Global, Türkiye Cumhuriyeti’nde Fransa Ankara Büyükelçiliği ve Fransa İstanbul Konsolosluğunun Schengen vize başvuruları için yetkilendirdiği data ve başvuru merkezidir. Fransa Vizesi Vfs Global başvuru merkezi Ankara, İstanbul ve İzmir şehirlerinde bulunmaktadır. Başvuru sahibinin ikamet şehri dikkate alınarak başvuru merkezi şehri seçilmesi gerekmektedir. Fransa vizesi Vfs Global başvuru merkezinin ikamet şehirlerine göre bölge ayrımı bulunmakta olup sadece ikamet şehrinize bağlı Fransa Vizesi Vfs Global başvuru merkezini seçebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Fransa Konsolosluğu ve Fransa Büyükelçiliği, schengen vize başvurularını Vfs Global başvuru merkezi üzerinden almaktadır. Fransa Vizesi Vfs Global ‘den randevu alınarak işlem yapılması gerekmektedir. Fransa vizesi Vfs Global başvuru merkezi randevusuz işlem yapmamaktadır.

Fransa Vize başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerinin şehir değiştirerek ve uzak yoldan geleceği dikkate alınarak eksiksiz olarak Fransa Schengen vizesi başvuru dosyası hazırlanması gerekmektedir. Long Vize başvuru ve randevu işlemleri merkezi Vfs Global başvurusu süresi öncesi başvuru sahipleri için eksiksiz, doğru ve kısa sürede işlem yapma yetkisi ve bilgisine sahiptir.

Fransa Vizesi Vfs Global vize başvuru merkezi Fransa Schengen vize başvuruları için karar veren onay merci olmamak ile birlikte sadece Fransa Büyükelçiliği/ Konsolosluklarının Schengen vize başvuru kriterlerine uyumlu olan dosyaların kontrolünü, kabulünü ve başvuru sahibi ile Fransa Büyükelçiliği / Konsoloslukları arasında köprü görevini gören başvuru koordinasyonunu sağlayan özel yetkili bir kurumdur. Long Vize Başvuru ve randevu işlemleri merkezi ile yapacağınız vize başvuruları sayesinde Fransa Vizesi Vfs Global başvuru merkezine eksiksiz ve doğru vize dosyanız hazırlanarak zaman ve maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz.

 

Fransa Vizesi Vfs Global Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • Fransa Vizesi Vfs Global – Türkiye’de İstanbul Fransa Başkonsolosloğu ve Fransa Ankara Büyükelçiliği/Konsolosluklarının Fransa Schengen vize başvurularının yapıldığı yetkili data ve başvuru merkezidir. Long Vize Başvuru ve randevu işlemleri merkezi aracılığı ile eksiksiz başvuru için arayabilirsiniz.
  • Fransa Vizesi Vfs Global – Ankara, İstanbul, İzmir şehirlerinde yer almaktadır. Kişi ikameti, işyeri ikameti ve işlem çeşidine göre Fransa vizesi Vfs Global başvuru merkezi şehri değişebilmektedir. Long Vize başvuru ve randevu işlemleri merkezi aracılığı ile başvuru sahibinin dosya ve kişisel durumlarına uygun başvuru şehri belirlenmektedir.
  • Fransa Vizesi Vfs Global – Fransa Büyükelçiliği / Konsoloslukları schengen vize başvuru kabulü için şahsi olarak işlem kabul etmemekte olup özel kurum olan Vfs Global Fransa Vize başvuru merkezi aracılığı ile vize başvuru kabulü almaktadır. Fransa Vizesi Vfs Global vize başvurularınız için Long Vize başvuru ve randevu işlemleri merkezi aracılığı ile işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
  • Fransa Vizesi Vfs Global randevu tarihi başvuru sırasında eksiksiz olarak belge kabulü yapmaktadır. Tam ve kritlere uygun başvuru yapılması gerekmektedir. Long Vize başvuru ve randevu işlemleri merkezi ile yapılacak olan  işlemlerde başvuru merkezi prensibi ve kuralları dahilinde eksiksiz başvuru yapmayı ilke edinmiştir.
  • Fransa Vizesi Vfs Global başvuru merkezi başvuru sahiplerinin dilediği tarihte müsait randevu zamanlaması olmaması durumunda ek ücret karşılığında VIP ve Prime Time işlem randevu hizmeti vermektedir. Başvuru sahibinin işlem tarihi, seyahat amacı ve taleplerine uygun başvuru ve randevu işlemleri için Long Vize başvuru ve randevu işlemleri merkezinden bilgi edinebilirsiniz.

 

Fransa Vize Başvurunuz Fransa Elçiliği&Konsolosluğu işlem yoğunluğuna göre sonuçlanma süresi güncel olarak değişebilmektedir. Belirtilen resmi süre 3-10 iş günü olarak belirtilmiştir. Başvuru türünüze göre bu işlem süresi daha kısa sürede yada daha uzun süre sürebilmektedir. Fransa Vize Başvuru dosyanızın kararı açıklandıktan sonra Yetkili Başvuru Noktanız Long Vize başvuru ve randevu işlemleri tarafından teslim alınarak sonuç tarafınıza bildirilir ve başvuru sahibine teslim edilmektedir.

Fransa Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi İletişim Bilgileri

Merkez Ofis Adresi: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi 70/6 Kavaklıdere-Çankaya / ANKARA

Tüm Şehirler İçin Ücretsiz 24 Saat Açık Çağrı Merkezi : 0312 426 03 25

7/24 Acil Vize Hattı : 0553 716 03 25

Whatsapp Destek Hattı : 0553 716 03 25

Ofis Çalışma Saatleri : Pazartesi –Cuma : 08:30 /18:30 – Cumartesi : 10:00 / 18:00

E posta : [email protected][email protected]

Kişisel talep ve isteklerinize dilediğiniz saat kesintisiz hizmet verebilmek ve seyahat aşamasında olan başvuru sahiplerimiz için 24 saat çağrı merkezimiz siz değerli misafirlerimiz için aktif olarak görev yapmaktadır.

Ulusal havacılık kuralları, uçak saatleri, başvuru randevu işlemleri için yolculukta olan misafirlerimiz için çağrı merkezimiz mağduriyetlerin önüne geçebilmek ve anlık işlem ve süreç bilgileri için 24 saat çağrı merkezimizden kesintisiz hizmet alabilmektedir.

Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Menü
Ülkeler
Referanslar