Fransa Vizesi Dilekçe örnekleri ve içerikleri başvuruya, gidilecek ülkeye ve seyahat amacına göre özel olarak yazılması gerekmektedir. Fransa vize başvuru sahiplerinin şahsi evraklarına ek olarak gidiş amacı, seyahat güzergahı, masraf ve harcama bilgisi gibi durumların bilgilerin anlatıldığı resmi metin yazılarıdır.

Fransa Vize Dilekçeleri yazılırken başvuru sahibine uygun öznel, açıklayıcı ve resmi bir anlatım dili kullanılmalıdır. Fransa Vizesi Dilekçeleri yazılırken en önemlisi Fransa Vize Memuru tarafından anlaşılabilirliğin artması adına uluslararası evrensel dil olan İngilizce yada anadili olan Fransızca yazılması gerekmektedir.

Fransa vizesi evraklarınız da mevcut yaşam koşullarınız, iş durumunuz, maddi durumunuz ve benzeri gibi özellikleriniz ve yetileriniz gözükmektedir. Evraklar kişisel niyet ve planınızı tam anlatmamaktadır. Fransa vizesi ve schengen vizesi almanın en önemli faktörü evrakların, seyahat planının ve seyahat niyetinizin inandırıcı ve bir bütün olarak görünmesidir.

Fransa Vize Dilekçeleri Long Vize Fransa Başvuru ve Randevu Merkezi Hizmetleri

  • Fransa Schengen Vizesi Randevusu

Fransa Konsolosluğu&Büyükelçiliği başvuru sahiplerinin vize başvuru yapabilmesi için yetkili başvuru merkezi aracılığı ile randevu alınmasını mecbur kılmıştır.

 

  • Online Fransızca&İngilizce Schengen Form Doldurulması

Fransa Konsolosluğu&Büyükelçiliğinin başvuru sahiplerinin tüm evrak ve belgelerinin, talep etmiş olduğu tüm soruların tamamının işlendiği başvuru kapak dosyasıdır. Tüm bilgilerin ve içeriklerin eksiksiz ve yanlışlık yapılmadan online(internet) ortamda doldurulması gerekmektedir. Long Vize Fransa Başvuru ve Randevu Hizmetleri Merkezinden Schengen form işleminizi tamamlayabilirsiniz.

  • Kişiye özel Fransızca&İngilizce vize niyet ve talep dilekçesi

Fransa vize talep dilekçesi sade ve yalın bir dil tercih edilerek yazılması gerekmektedir.Etkili ve efektif bir dilekçe kesinlikle aynı kelimeleri tekrar etmemeli ve başvuru sahibinin genel nitelik ve seyahat amacını anlatması gerekmektedir. Uzun yazım dili kullanılan metinler realiteden ve okunabilirlikten uzak olması nedeniyle vize kontrol memuru tarafından anlaşılmaz duruma gelebilir. Yetkili başvuru merkezi Long vize başvuru sahibine özel Fransızca&İngilizce dilekçe işlemini yapmaktadır.

 

  • Kişiye özel Fransızca&İngilizce seyahat plan dilekçesi

Başvuru sahibinin seyahat programı, konaklanacak otel bilgisi yada kalınacak aile, akraba, arkadaş davetiyesi, gidilecek yol güzargah planlaması açıklayıcı olarak belirtilmesi gerekmektedir. Seyahat plan dilekçesi yazılması başvuru dosyasının inandırıcılığını pozitif olarak etkilemektedir.Long Vize Başvuru ve Randevu Hizmetleri merkezi kişisel evrak ve profilinize en uygun programı hazırlamaktadır.

 

  • Kişiye özel Fransızca&İngilizce seyahat masraf dilekçesi

Başvuru sahibinin maddi durum ve kriterleri esas alınarak yolculuk masraflarının başvuru sahibi tarafından yada sponsoru tarafından karşılanacağını belirten dilekçedir. Ekonomik durum dikkate alınarak yazılan dilekçe ekonomik sebepler ile olumsuz red cevabı alınmasının önüne geçen önemli faktördür. Long Vize başvuru merkezi tarafından kişiye özel yabancı dil seçenekleri ile yazılmaktadır.

 

FRANSA VİZESİ DİLEKÇELERİ İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

  • Fransa vize talep dilekçesi sade ve yalın bir dil tercih edilerek yazılması gerekmektedir.
    Efektif ve etkili bir dilekçe kesinlikle aynı cümleleri tekrar etmemeli ve başvuru sahibinin genel nitelik ve gidiş amacını anlatması gerekmektedir. Uzun yazım dili kullanılan metinler gerçeklikten ve okunabilirlikten uzak olması nedeniyle vize kontrol yetkilisi tarafından anlaşılmaz duruma gelebilir. Yetkili başvuru merkezi Long vize başvuru sahibine özel dilekçe işlemini yapmaktadır.
  • Fransa vizesi dilekçesi yazımında unutulmaması gereken karar veren yetkili makamın anadilinin tercih edilerek anlaşılabilirlik durumunun arttırılması pozitif etki yaratmaktadır.. Fransızca&İngilizce yazılan Fransa vizesi dilekçeleri ile ifade ve dosya sunum gücününü arttırabilirsiniz. Size özel Fransa vize talep dilekçesi için Long Vize başvuru merkezi ile irtibata geçebilirsiniz 0312 426 03 25
  • Fransa vizesi dilekçeleri başvuru dosyasının ana temasını içeren, resmi yazışma dili kullanılarak yazılması gerekmektedir. Standart ve eksik yazılan dilekçeler red sebebi olabilmektedir. Seyahat ve güzargah planının yanlış anlatılması, gidiş amacı ve davet eden kişi profilinin yanlış yazılması ve harcamalar içeriği eksik olması durumunda eksik, yanlış bilgilendirme sebebi ile ifade eksikliğinden red alınabilmektedir. Long Vize başvuru merkezi ile yapacağınız başvuru işlemleriniz için kişisel sunum dosyanızı inceleyebilir dilekçelerinizi özel olarak yazdırabilirsiniz.

 

Fransa Vize Dilekçeleri bir çok kurum ve acenta web portallarından temin edilebilmektedir. Standart gerçeklikten uzak resmi dilekçe örnekleri başvuru sahibinin dosyasını tamamen yansıtmaktan uzaktadır. Fransa Vize Başvuru evrakları kişisel şartlarınızı, dilekçeleriniz başvuru seyahat amaç ve niyetinizi kanıtlayıp anlatmaktadır. Başvuru evraklarınızın eksiksiz ve tam olması vize sonucunun başarılı olması için yeterli değildir. Fransa Konsolosluğu&Büyükelçiliği vize memurları kişisel insiyatif ve düşüncelerine göre de başvuruyu değerlendirmektedir.

 

Fransa Vize Dilekçeleri Hangi Red Maddelerini Önlemektedir?

Fransa vizesi dilekçeleri vize almanız konusunda garanti etmez. Hiçbir vize başvurusunun olumlu sonuçlanma garantisi yoktur ve bu garantiyi hiçbir kurum, acenta veremez.

Fransa Vizesi Dilekçeleri vize başvuru sahibini en iyi anlatmak konusunda yardımcı olup, doğru yazılan içerikli bir Fransa Vize Dilekçesi vize sonucu konusunda kolaylık sağlayarak bir çok red maddesinin önüne geçebilmektedir. Fransa Schengen Vizesi olumsuz sonuçlanması durumunda başvuru sahiplerine neden red verdiğine dair maddeler şeklinde red belgesi ibraz etmektedir.

 

 

Madde 2 : Seyahat Amacı Kanıtlanamamıştır

Detaylı bir seyahat dilekçesi ve bağlantılı garantili rezervasyonlarınız ile birlikte seyahat planınızı anlatan bir dilekçe ile bu red maddesinin önüne geçebilirsiniz. Long Vize Başvuru ve Randevu Hizmetlerinden temin edebilirsiniz.

 

Madde 8 : Öngörülen seyahatin amacı ve şartlarını gösteren belgeler inandırıcı değildir.

Fransa vize dilekçesinin evraklarını anlatan, açıklanması gereken bilgi ve belgelerin anlatılması ile vize memurunun evraklardaki anlamadığı, eksik gördüğü ve farklı gördüğü bilgileri anlatmak için kullanılması fayda sağlamaktadır. Evrak ve belgelerdeki farklılıklar, tutarsızlıklar ve anlatılması gereken dipnotlar ile birlikte açıklamak vize başarı oranını arttırmaktadır.

 

Madde 9 : Vize geçerlilik süresi bitiminden önce üye devlet topraklarından ayrılma niyetinde olduğunuz tespit edilememiştir.

Fransa vize dilekçesinde yer alacak olan anavatana dönüş bağlılık sebepleri ve bilgilerinin               anlatılması gerekmektedir. Evrakların algıda yetersiz kaldığı durumda açıklama yapmak vize başarı oranını arttırmaktadır.

Fransa Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi İletişim Bilgileri

Merkez Ofis Adresi: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi 70/6 Kavaklıdere-Çankaya / ANKARA

Tüm Şehirler İçin Ücretsiz 24 Saat Açık Çağrı Merkezi : 0312 426 03 25

7/24 Acil Vize Hattı : 0553 716 03 25

Whatsapp Destek Hattı : 0553 716 03 25

Ofis Çalışma Saatleri : Pazartesi –Cuma : 08:30 /18:30 – Cumartesi : 10:00 / 18:00

E posta : [email protected][email protected]

Kişisel talep ve isteklerinize dilediğiniz saat kesintisiz hizmet verebilmek ve seyahat aşamasında olan başvuru sahiplerimiz için 24 saat çağrı merkezimiz siz değerli misafirlerimiz için aktif olarak görev yapmaktadır.

Ulusal havacılık kuralları, uçak saatleri, başvuru randevu işlemleri için yolculukta olan misafirlerimiz için çağrı merkezimiz mağduriyetlerin önüne geçebilmek ve anlık işlem ve süreç bilgileri için 24 saat çağrı merkezimizden kesintisiz hizmet alabilmektedir.

Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Menü
Ülkeler
Referanslar