Almanya Vizesi İDATAAlmanya Vizesi İDATA - Long Vize Turizm - Almanya Vize Başvuru ve Randevu İşlemleri Merkezi

Almanya Vizesi İDATA, Türkiye’de İstanbul İtalya Başkonsolosloğu ve Almanya Büyükelçiliği/Konsolosluklarının schengen vize başvurularının yapıldığı yetkili data ve başvuru merkezidir. İdata için Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Trabzon şehirlerinde yer almaktadır.

Kişi ikamet ve işlem çeşidine göre başvuru merkezi şehri değişebilmektedir. Almanya Büyükelçiliği / Konsoloslukları schengen vize başvuru kabulü için şahsi olarak işlem kabul etmemekte olup özel kurum olan İ-Data başvuru merkezi aracılığı ile 2011 yılından itibaren hizmet vermektedir. İ-Data Almanya Büyükelçiliği / Konsolosluğu evrak ve başvuru kabul merkezi olup randevu ile işlem yapmaktadır.

İ-Data randevu tarihi başvuru sırasında eksiksiz olarak evrak kabulü yapmaktadır. Vize başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerinin şehir değiştirerek ve uzak yoldan geleceği durumları dikkate alınarak eksiksiz olarak schengen vize başvuru dosyası hazırlanması gerekmektedir. Long Vize başvuru merkezi İ-Data başvurusu süresi öncesi başvuru sahipleri için eksiksiz, doğru ve kısa sürede işlem yapma yetkisi ve bilgisine sahiptir.

Almanya Vizesi İdata başvuru merkezi vize başvuruları için karar veren bir merci olmamak ile birlikte sadece Almanya Büyükelçiliği/ Konsolosluklarının schengen vize başvuru şartlarına uygun olan dosyaların kontrolünü, kabulünü ve başvuru sahibi ile Almanya Büyükelçiliği / Konsoloslukları arasında köprü görevini gören başvuru koordinasyonunu sağlayan özel yetkili bir kurumdur.

   Almanya  Vizesi başvuru merkezi randevu ile işlem yapmakta olup schengen vizesi başvuru yapmak isteyen başvuru sahiplerinin randevu alması mecburidir. Almanya Vizesi randevuları online olarak yada Long Vize başvuru merkezi aracılığı ile ücretsiz olarak alınabilmektedir.

Almanya Vizesi başvuru merkezi başvuru kabulü ve değerlendirme sonucu teslimi yapmaktadır. Long Vize başvuru merkezi ile yapılan vize başvurularında başvuru sahibi İ-data başvuru merkezi işlem sonucu için şahsi olarak gelmeden değerlendirme ve vize sonucunu Long Vize başvuru merkezinden teslim alabilir yada Long Vize kargo hizmeti aracılığı ile pasaportu teslim alabilmektedir.

Almanya Vizesi İdata Hakkında Bilinmesi Gerekenler ;

  • Almanya Vizesi İdata – Türkiye’de İstanbul İtalya Başkonsolosloğu ve Almanya Büyükelçiliği/Konsolosluklarının schengen vize başvurularının yapıldığı yetkili data ve başvuru merkezidir. Long Vize Başvuru merkezi aracılığı ile eksiksiz başvuru için arayabilirsiniz.

 

  • Almanya Vizesi İdata – Ankara , İstanbul , İzmir , Antalya , Trabzon şehirlerinde yer almaktadır. Kişi ikamet ve işlem çeşidine göre başvuru merkezi şehri değişebilmektedir. Long Vize başvuru merkezi aracılığı ile başvuru sahibinin dosya ve kişisel durumlarına uygun başvuru şehri belirlenmektedir.

 

  • Almanya Vizesi İdata – Almanya Büyükelçiliği / Konsoloslukları schengen vize başvuru kabulü için şahsi olarak işlem kabul etmemekte olup özel kurum olan İ-Data başvuru merkezi aracılığı ile 2011 yılından itibaren hizmet vermektedir. Almanya Vizesi başvurularınız için Long Vize başvuru merkezi aracılığı ile işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

 

  • Almanya Vizesi İdata randevu tarihi başvuru sırasında eksiksiz olarak evrak kabulü yapmaktadır. Eksiksiz başvuru yapılması gerekmektedir. Long Vize başvuru merkezi ile yapılacak olan işlemlerde başvuru merkezi prensibi ve kuralları dahilinde eksiksiz başvuru yapmayı ilke edinmiştir.

 

  • Almanya Vizesi İdata başvuru merkezi başvuru sahiplerinin dilediği tarihte müsait boş randevu olmaması durumunda ek ücret karşılığında VIP işlem randevu hizmeti vermektedir. Başvuru sahibinin işlem tarihi , gidiş amacı ve taleplerine uygun başvuru ve randevu işlemleri için Long Vize başvuru merkezinden bilgi edinebilirsiniz.

Almanya Vize Başvuru dosyanız Almanya Elçiliği&Konsolosluğu işlem yoğunluğuna göre güncel olarak değişebilmektedir. Belirtilen resmi süre 15 iş günü olarak belirtilmiştir. Başvuru türüne göre bu işlem süresi daha kısa sürede yada daha uzun süre sürebilmektedir. Almanya Vize Başvuru dosyanızın kararı açıklandıktan sonra Yetkili Başvuru Noktanız Long Vize tarafından teslim alınarak sonuç tarafınıza bildirilir ve başvuru sahibine teslim edilmektedir.

ÖNEMLİ UYARI :

Almanya Vizesi için Global Dünya teknolojileri kullanılarak web ortamında sahte yazılım, sahte tüzel firma ve resmi kurum isimleri kullanılarak kendilerini Elçilik , Konsolosluk ve Tek yetkili başvuru merkezi olarak tanıtan sahte ve dolandırıcı Firma ve Şirketlerden sakınmanızı önemle belirtir vize başvuru işlemleriniz başlatılmadan herhangi bir ücret yatırmamanız önemle hatırlatırız.

Long Vize, Başvuru Merkezine giriş ile yetkili başvuru merkezimiz ile yapacağınız Almanya Vizesi İdata işlemlerinizde maddi ve manevi zararların önüne geçerek kaliteli, güvenilir, resmi ve profesyonel başvuru yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0312 426 03 25

Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Menü
Ülkeler
Referanslar