Almanya Vize RandevusuLong Vize Turizm - Almanya Vize Başvuru ve Randevu İşlemleri Merkezi

Almanya Vize Randevu, Almanya’ya seyahat etmek isteyen başvuru sahipleri tarafından alınması mecburi olarak gerekmektedir. Almanya Vize Randevusu başvuru sahibinin ikamet adresi yetki bölgesine bağlı olan Almanya Konsolosluğu&Büyükelçiliği ‘nin yetkilendirmiş olduğu vize başvuru merkezinden alınmaktadır.

Almanya Vize Randevu almak isteyen başvuru sahiplerinin İş ve okul adresi resmi ikamet adresinden farklı olması durumunda başvuru yetki merkezi bölgesi değişebilmektedir. Kişisel şartlarınıza en uygun başvuru merkezi adresi için Long Vize başvuru noktası başvuru merkezinin ihtiyacı ve ulaşım kolaylığını dikkate alarak Almanya Vize Randevu almaktadır.

Almanya Vize Randevusu başvuru sahibinin ikamet ve iş ikameti bilgisine göre değişebilmektedir. Almanya Vize Başvurusu için Almanya Vize Randevusu yetki bölgeleri ;

  • Marmara – Batı Karadeniz ve İç Anadolu Bölgesinin doğusunda ikamet eden başvuru sahipleri Almanya Vize Randevu işlemleri yetki ve inceleme alanı İstanbul Konsolosluğu başvuru merkezidir.
  • Ege ve Akdeniz Bölgesindeki (Bazı Şehirler ) ikamet eden başvuru sahipleri Almanya Vize Randevu işlemleri yetki ve inceleme alanı İzmir Konsolosluğu başvuru merkezi merkezidir
  • Doğu Karadeniz , İç Anadolu , Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu Bölgesinde ikamet eden başvuru sahipleri Almanya Vize Randevu işlemlerini yetki ve inceleme alanı Ankara Büyükelçiliği başvuru merkezidir.

Şehirlere göre başvuru merkezi noktanızı öğrenmek ve Almanya Vize Randevu almak için Long Vize Başvuru merkezinden işlemlerinizi 0312 426 03 25 nolu çağrı merkezinden yapabilirsiniz.

Almanya Vize Randevusu İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler :

  • Başvuru sahibinin gidiş tarihi dikkate alınarak Almanya vize randevusu alınması gerekmektedir. Seyahat tarihi dikkate alınarak alınacak olan Almanya Vize Randevusu başvuru sahibinin vize başlangıç ve sonuçlanma mağduriyetlerini yaşamasını engellemektedir .

 

  • Başvuru sahibinin ikamet şehri dikkate alınarak Almanya vize randevusu alınması gerekmektedir. Başvuru sahibinin yetki alanı bölgesinden alınmayan Almanya Vize Randevusu işlemi sonucu başvuru merkezi başvuru sahibinden yetki alanı bölgesi dışı hizmet bedeli olarak ek ücret almaktadır. Yetki bölgesine uygun alınacak Almanya Vize Randevusu maddi kayıpların önüne geçmektedir.

 

  • Başvuru sahibinin başvuru yapacağı tarih ve işlem yoğunluğuna göre sonuçlanma tarihi dikkate alınarak Almanya Vize Randevu alınması gerekmektedir. Almanya Büyükelçiliği ve Konsoloslukları başvuru yoğunluğu , Türkiye Cumhuriyeti resmi tatilleri, Almanya Fedaral Cumhuriyetinin resmi tatil dönemleri ve çalışma saatlerine göre işlem sonuçlandırma süresi değişkenlik gösterebilmektedir. Belirtilen faktörlerin bilinci ile oluşturulan Almanya Vize Rande tarihinde yapılan Almanya vize başvurusu sonuçlandırma süresi gerçekçi olarak belirtilebilir ve yaşanacak gecikmelerin önüne geçilebilmektedir.

 

  • Başvuru sahinin ikamet şehri ve başvuru merkezi arasındaki uzaklık , yol şartları ve saatleri dikkate alınarak Almanya vize randevu tarihi ve saati alınması gerekmektedir. Başvuru sahibinin ikamet bölgesine alınabilecek en yakın Almanya Vize Randevu ulaşım kolaylığı , zaman tasarrufu ve maddi kayıpların önüne geçmektedir.

 

  • Başvuru tarihinin gidiş amacı ve vize türü Almanya Vize Randevu sistemlerinden doğru giriş yapılarak alınması gerekmektedir. Başvuru sahibinin gidiş amacı Almanya vize başvurusu türünü belirlemektedir. Almanya Vize randevu oluşturulurken yanlış belirtilen başvuru randevuları sonucu başvuru merkezine ulaştığınızda işlemlerinizin yapılamama gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz

 

Almanya Vizesi Randevu alırken dikkat edilmesi konulara uyulması önemlidir. Kurallara ve başvuru sahibinin talebine uygun alınabilecek randevu mağduriyetlerin , maddi kayıpların ve zaman kayıplarının önüne geçebilmektedir. Ülkemizin 81 ilinden Almanya ‘ya vize başvurusu yapabilmek için uzun yollardan ve şehirler arası yolculuk yapabileceği göz önünde bulundurularak işlemlerin başvuru sahibinin yolculuk saatlerine uygun olarak alınması gerekmektedir.

Long Vize başvuru merkezimiz ile yapılacak Almanya vize başvurularınız için kişisel yolculuk , iş mesai saatleriniz ve konaklama şartlarınız göz önünde bulundurularak yapılmakta olup Almanya Vize başvuru merkezi yoğunluğuna göre ortalama 2 saat sürebilen süreci profesyonel olarak yürütebilmektedir ve bu sayede konaklama ihtiyacı duymadan aynı gün içinde vize başvurunuz yapılmaktadır.

ÖNEMLİ NOT : Almanya Vize Randevusu ücretsizdir. Randevu işlemleri için havale ve peşin ödeme isteyen yetkisiz kişi ve kurumlardan işlem yapılmamasını tavsiye ederiz. Long Vize Başvuru merkezimiz ile yapacak olduğunuz Almanya Vize işlemleriniz için işlem ödemeleriniz işlem başlatılmadan alınmayacaktır.

ÖNEMLİ UYARI :

Almanya vize randevu için Global Dünya teknolojileri kullanılarak web ortamında sahte yazılım, sahte tüzel firma ve resmi kurum isimleri kullanılarak kendilerini Elçilik , Konsolosluk ve Tek yetkili başvuru merkezi olarak tanıtan sahte ve dolandırıcı Firma ve Şirketlerden sakınmanızı önemle belirtir vize başvuru işlemleriniz başlatılmadan herhangi bir ücret yatırmamanızı önemle hatırlatırız.

Long Vize, Başvuru Merkezine giriş ile yetkili başvuru merkezimiz ile yapacağınız Almanya Vize Randevu işlemlerinizde maddi ve manevi zararların önüne geçerek kaliteli, güvenilir, resmi ve profesyonel başvuru yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0312 426 03 25

Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Menü
Ülkeler
Referanslar