Almanya Vize İşlemleriLong Vize Turizm - Almanya Vize İşlemleri ve Randevu İşlemleri Merkezi

Almanya Vize İşlemleri başvuruları Türkiye Cumhuriyet ‘i vatandaşları tarafından en çok seyahat talebi olan ülkelerin üst sıralarında yer almaktadır. Tarihsel ülke bağları , Almanya Fedaral Cumhuriyeti ‘nde yaşayan Türk vatandaşı nüfüs yoğunluğu ve ticari ilişki hacimlerinin yüksek olmasından kaynaklı olarak vize ve seyahat sayısı oldukça fazladır.

Almanya Vizesi İşlemleri için yapılan istatistik bilgi ve verilere göre ;

 • Almanya Vizesi işlemlerine;
  a) 2014 yılında ortalama 800.000 Kişi
  b) 2015 yılında ortalama 880.000 Kişi
  c) 2016 yılında ortalama 910.000 Kişi
  d) 2017 yılında ortalama 950.00 Kişi

Almanya Vizesi İşlemleri için yukarıda belirtilmiş olan ortalama istatistikler göz önünde bulundurularak sürekli olarak Türkiye Cumhuriyet’i vatandaşlarının başvuru sayılarında önemli miktarlarda artışlar görülmektedir.

2018 yılında ise Türkiye Cumhuriyet’i vatandaşları  , başvuru sayı ortalama adetleri son 4 yılın altında bir ortalamaya düşmüştür.

Almanya Vizesi İşlemleri başvuru ortalamasının son 4 yılın altına düşme sebepleri Schengen Vizelerine verilen red oranlarının ortalama olarak 2 kat artmasıdır. Ülkemiz vatandaşlarının genellikle Almanya Aile Arkadaş Vizesi başvurusu ve Ticari İlişkilerin geniş olmasından kaynaklı olarak Ticari – İş seyahati vizesi başvurusu sahiplerinin olumsuz sonuçlanan red sayıları, red oranları gibi bilgileri sağlıklı olmayan bilgi kanalları aracılığı ile alarak başvuru yapılmasından çekinilmesi, korkulması ve kendi kişisel özelliklerini , gidiş amacını taşımayan farklı Schengen üyesi ülke topraklarından vize alma girişimlerinde bulunmasına neden olmuştur.

Almanya Vizesi İşlemleri Olumsuz Sonuçlanma Nedenleri ;

 • Almanya Vizesi işlemleri başvuru formlarının eksik yada yanlış doldurulması
  Yetkili Başvuru Merkezimizden başvuru form desteği alabilirsiniz.
 • Almanya Vizesi işlemleri başvurusu Seyahat gidiş amaçlarının net , anlaşılabilir, kanıtlanabilir belirtilmemesi

Yetkili Başvuru Merkezimizden gidiş amacınıza en uygun başvuru dosyanızı hazırlatabilirsiniz.

 • Almanya Vizesi işlemleri ve seyahat masraflarınızın gidecek olduğunuz yer , gün sayısı , ekonomik durumu ve şartlarına uygun olarak hazırlanılmaması. Yetkili Başvuru Merkezimizden gidiş amacınız ve kişisel ekonomik durumunuza göre Almanya Vizesi ekonomik prosedürleri ve vize başvuru şartlarını öğrenebilirsiniz.  
 • Yapılacak öngörülen seyahatinizin bitiş tarihinde anavatanınıza dönmeyi gerektirecek sebep ve kanıtların yeterli olarak sunulamaması en büyük red faktörlerindendir. Kişisel ifade ve kanıt eksikliği olan bir vize başvuru dosyası Almanya Vize İşlemleri memurları tarafından kişisel insiyatif ve kararlar neticesinde potansiyel göçmen olabileceğiniz düşüncesi ile başvurunuza red verebilmektedir.

Yetkili başvuru merkezimiz ile profesyonel hazırlanan vize başvuru dosyalarınız başvuru sahibini en iyi ifade edebilen , Almanya vize bölümünün dikkat etmiş olduğu temel kural ve güncel sonuçlar dikkate alınarak dosya başarı yüzdesini arttırmaktadır.

 • Almanya Vize İşlemleri Schengen başvuru sırasında kişisel davetiyesi olan başvuru sahipleri dışındaki kişiler konaklanacak yer beyanını sağladığı Otel rezervasyonu sunmak zorundadır. Gerçekleştiren otel rezervasyonları , konfirmasyon durumunda olmamasından , ödeme yapılmamasından ve otel alınmış sistemlerin konfirmasyonu sistemlere işlememesinden kaynaklı olarak Almanya Vize İşlemleri Bölümü kontroller aşamasından yapılan otel rezervasyonu teyit ve doğrulama yapamaması durumunda seyahat amacınız ve niyetinizi inandırıcı bulmayarak başvurunuzu olumsuz sonuçlandırmaktadır.

Yetkili vize başvuru merkezimiz ile yapacağınız tüm vize başvuru dosyalarınız için merkezimize özel anlaşmalı yurtdışı otellerimiz ve profesyonel sistemlerimiz ile opsiyonlu rezervasyonlarınız gerçekleştirilerek başarı yüzdenizi arttırabilir ve talep etmiş olduğunuz vizeye ulaşabilirsiniz.

Almanya Vize işlemleriniz için yapılacak olan ödeme başvuru yapılacak gün yapılmaktadır. Olumlu sonuçlanan başvurulardan Almanya Vize İşlemleri bölümü ek ücret talep etmediği gibi olumsuz sonuçlanan Almanya vize işlemleri için de ücret iadesi yapmamaktadır.

Almanya Vize İşlemleri bölümü başvuru sahibinin kişisel talep ve isteği doğrultusunda Almanya Konsolosluğu Vize hizmet bedeli ve Yetkili Başvuru merkezi ise başvuru sahibinin vize başvuru dosyasını Almanya Konsolosluğu vize bölümüne teslim etmek için almış olduğu koordinasyon bedelidir.

Almanya Vize işlemleriniz için iş gücü kayıpları, maddi kayıplar , manevi kayıplar  ve pasaport özgeçmişinizin red ile olumsuz damgalanmaması için yapılacak başvurunuzun Yetkili Başvuru merkezimiz Long Vize’den yapabilir. Kaliteli, güvenilir, sonuç odaklı hizmet alabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI :

Almanya Vize İşlemleri için Global Dünya teknolojileri kullanılarak web ortamında sahte yazılım , sahte tüzel firma ve resmi kurum isimleri kullanılarak kendilerini Elçilik , Konsolosluk ve Tek yetkili başvuru merkezi olarak tanıtan sahte ve dolandırıcı Firma ve Şirketlerden sakınmanızı önemle belirtir vize başvuru işlemleriniz başlatılmadan herhangi bir ücret yatırmamanız önemle hatırlatırız.

Long Vize Başvuru Merkezine giriş ile yetkili başvuru merkezimiz ile yapacağınız Almanya Vize İşlemlerinizde maddi ve manevi zararların önüne geçerek kaliteli, güvenilir, resmi ve profesyonel başvuru yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0312 426 03 25

Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Menü
Ülkeler
Referanslar