Almanya Vize FormlarıLong Vize Turizm - Almanya Vize Formları ve Randevu İşlemleri Merkezi

Almanya Vize Formları Vize Memuru Yetkilisi tarafından ilk önce kontrol edilen ve vize başvuru dosyanızın en ön sayfasında bulunan ve tüm evraklarınızın tüm içeriklerinin yazıldığı 37 maddeden oluşan Schengen vize başvuru formudur.

Almanya Vize Formları Nelerdir;

 • Almanya Vize Randevu Talep Formu
  Almanya Vize Formlarından Randevu talep formu Almanya Büyükelçiliği’nin yetkili başvuru merkezinden online form doldurularak oluşturulmaktadır. Pasaport bilgileriniz , irtibat bilgileriniz ve başvuru amacınız dikkate alınarak oluşturulmaktadır. Randevu talep formunun yanlış , eksik olması durumunda başvuru merkezinde işlem yapılmamaktadır. Yetkili Başvuru merkezimiz Long Vize tarafından Almanya Vize Randevunuz online olarak oluşturulmaktadır.
 • Almanya Schengen Vize Başvuru Formu
  Almanya Vize Formları içinde en önemli form özelliğini taşımaktadır. Başvuru sahibine özel hazırlanan başvuru evrak listendeki belgeler ve gidiş amacı , tarihi gibi bilgiler dikkate alınarak doldurulmaktadır. Almanya Schengen vize başvuru formu hazırlanan dosyanızın en üst kısmında yer alan başvuru kapak dosyası görevini görmektedir. Şahsi tüm içerik bilgilerinizin işlendiği eksiksiz , doğru ve belirtilmiş standartlara göre doldurulması mecburidir. Schengen başvuru formunda yapılacak eksik ve yanlışlıklar başvurunuzun olumsuz olarak sonuçlanmasına neden olabilir. Başvuru merkezine giriş ile yetkişi Long Vize ile yapacağınız başvuru işlemlerinde alanında uzman kadromuz ile birlikte kendi dilinde doldurulmaktadır.
 • Almanya Schengen Online VIDEX Başvuru Formu
  Almanya Vize Formlarından Online VIDEX başvuru formu yetkili başvuru merkezi web portalından sadece doldurulabilmektedir. Oluşturulan online başvuru formu hazırlanmış olan evrak ve gidiş amacınızın web portal aracılığı ile yüklenmesidir.. Online Schengen formunun diğerlerinden farklı olarak bitirildiğinde başvuru sahibi tarafından tekrar düzeltilememesidir. Oluşturulan işlem sonucu barkodu sisteme işlenmektedir. Almanya Vize Formlarından online form süreci İnternet Bilişimi ve Kullanımı bilen , Tecrübeli ve Profesyonel kişiler tarafından doldurulması tavsiye edilmektedir. Online form desteği için başvuru merkezine giriş ile yetkili Long Vize ile yapabilirsiniz.
 • Almanya Kişisel Veri ve Güvenliği İzin Formu
  Almanya vize başvurusu için hazırlanılması gereken evrakların içerik bilgisi olarak kişisel ve özel bilgileriniz yer almaktadır. Almanya Elçiliği Vize Memurları kişisel şartlarınızın uygunluk durumunu kontrol edebilmek ve değerlendirebilmek için kişisel veri ve bilgilerinizin yer aldığı evrakları talep etmektedir. Başvuru sahibi hazırlamış olduğu evrak ve vize başvuru dosyasının incelenmesi için vermiş olduğu izin belgesidir. Almanya vize formlarından Kişisel Veri ve Güvenliği İzin Formunun doldurularak imzalanması gerekmektedir.
 • Almanya Başvuru Vekalet Yetkilendirme Formu
  Almanya vize başvurusu için VBS sisteminde parmak izi biometriği kayıtlı olan ve başvuruya şahsen gelmesine gerek olmayan başvuru sahiplerinin başvuruya şahsen katılmadan başvuru yapma yetkisini başka bir kişiye verdiği formdur. Başvuru merkezine giriş ile yetkili Long Vize başvuru uzmanlarına yetki vererek başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Almanya Başvuru 15 Gün Süre ve Uyarı Formu
  Almanya’ya vize başlangıç tarihi 15 günden daha az olan başvuru sahiplerinin değerlendirme sürecinin yetişememe sorumluluğunu ve bilgilendirildiğini açıklayan formdur.
  Vize Başlangıç tarihi randevu tarihi itibari ile 15 günden az olan başvuru sahipleri için alternatif çözümler ve talep edilen seyahat tarihine yetişme program ve önerilerini Long Vize Başvuru Noktasından öğrenebilirsiniz.
 • Almanya Eksik Evraklı Başvuru Kabul Formu
  Almanya vize başvurusu aşamasında profosyenel bilgi ve destek almayan başvuru sahiplerinin en çok karşılaştığı Almanya Başvuru Formlarından birisidir. Almanya vize başvuru merkezinin kontrolleri aşamasında eksik evrakların bilgisi paylaşılmakta ve kişiden temin edilmesi istenilmektedir. Birçok evrak anlık olarak temin edilememe sebeplerinden dolayı eksik evraklı başvuru yaptığımdan bilgim var formunu doldurularak imzalanması durumunda başvuru kabulü yapılmaktadır. Eksik evrak formunu imzalamak istemeyen başvuru sahiplerinin dosyaları başvuru merkezi kuralları gereği kabul edilmemektedir.Long vize başvuru merkezi tüm vize başvurularında eksiksiz başvuru yapma prensibi ve kuralı bulunmaktadır. Başvuru sahiplerinin mağduriyet ve olumsuz sonuç almaması adına başvuru merkezimizin eksiksiz başvuru sunum dosyası hazırlamaktadır. Geçmiş yıllardan itibaren bu prensibimiz ile vize alım başarı oranlarımız çok yüksek olup bir çok kurum , kuruluş ve şahısların referans ve öneri noktası olmuştur.

ÖNEMLİ UYARI :

Almanya vize formları için Global Dünya teknolojileri kullanılarak web ortamında sahte yazılım , sahte tüzel firma ve resmi kurum isimleri kullanılarak kendilerini Elçilik , Konsolosluk ve Tek yetkili başvuru merkezi olarak tanıtan sahte ve dolandırıcı Firma ve Şirketlerden sakınmanızı önemle belirtir vize başvuru işlemleriniz başlatılmadan herhangi bir ücret yatırmamanız önemle hatırlatırız.

Long Vize  , Başvuru Merkezine giriş ile yetkili başvuru merkezimiz ile yapacağınız Almanya vize formları işlemlerinizde maddi ve manevi zararların önüne geçerek kaliteli , güvenilir , resmi ve profesyonel başvuru yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0312 426 03 25

Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Menü
Ülkeler
Referanslar