Almanya Vize BaşvurusuLong Vize Turizm - Almanya Vize Başvurusu ve Almanya Vize Randevu İşlemleri Merkezi

 Almanya Vize Başvurusu Almanya Fedaral Cumhuriyeti’nin Schengen bölgesine ülkeleri kapsamında Avrupa Birliği üye ülkeleri arasındadır. Almanya’ ya seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Almanya Vize Başvurusu yapmak zorundadır. Almanya Vize Başvuru sonucu olumlu sonuç alarak vize alan kişiler sadece Almanya ve Schengen üyesi ülkelerin topraklarına giriş yapabilmektedir.

Almanya Vize Başvurusu sonucunda olumlu sonuç olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tek seferde 90 güne  kadar kalış süresi elde edebilmektedir.

Almanya vize başvurusu geçmiş yıllarda alınmış, Almanya Fedaral Cumhuriyeti herhangi bir sebep ile vize ihlali yapmamış başvuru sahipleri gidiş amacına uygun olarak profesyonel ve açıklayıcı seyahat planlaması yapması dahilinde 5 yıla kadar Almanya Vize Başvuru sonucu alabilmektedir.

Almanya Vize Başvurusu gidiş amacınız ve gelecek planlarımız göz önünde bulundurularak başvuru merkezine giriş ile yetkili Long Vize noktamız aracılığı ile uzun süreli vize taleplerinde bulunabilir ve yurtdışı seyahatleriniz için erken rezervasyon indirimleri , ucuz uçak biletleri , dilediğiniz zaman seyahat etme özgürlüğüne kavuşabilirsiniz.

Almanya Vize Başvuru Noktalarımız :

 • Ankara Almanya Vize Başvuru yetki bölgeleri ve şehirleri için Ankara Long Vize başvuru merkezimizden yapabilirsiniz.
 • İstanbul Almanya Vize Başvuru yetki bölgeleri ve şehirleri için İstanbul Long Vize başvuru merkezimizden yapabilirsiniz.
 • İzmir Almanya Vize Başvuru yetki bölgeleri ve şehirleri için İzmir Long Vize başvuru merkezimizden yapabilirsiniz.

Almanya Vize Başvurusu yapmak isteyen başvuru sahipleri ; başvuru yapılacak olan şehir , başvuru yetki bölgesi evrak listesi , başvuru şartları hakkında 0312 426 03 25 nolu çağrı merkezi üzerinden Almanya Vize Başvuru Randevunuz ve işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Almanya Vize Başvurusu için işlem sıralaması;

 • Almanya Vize Başvuru talebinizin tarafımız Long Vize başvuru noktamıza ulaşarak kişisel istek ve taleplerinizin dinlenerek başvuru sahibine uygun başvuru çeşidi belirlenmelidir. Kişisel talep ve isteklerinizin anlaşılır ve iletişim kanalları açık bir başvuru en iyi yönlendirmedir. Vize uzmanlarımızın sizi dinlemesi , anlaması ve karşılıklı iletişimin açık olması talebinize en uygun başvuru yapılmasını sağlamaktadır.

 

 • Almanya Vize Başvurusu için gidiş seyahat planlamanıza uygun randevu alınması gerekmektedir. Randevusuz vize başvuru kabulü yapılmamaktadır.
  Long Vize Başvuru merkezimiz aracılığı ile Başvuru randevularınız temin edilecektir. Randevu işlemleriniz için kendisini Elçilik, Konsolosluk olarak tanıtan sahte ve kendisini resmi kurum olarak tanıtan kişi ve aracılar ile işlem yapılmamasını tavsiye eder havale yolu ile ödeme yapılmaması gerekmektedir.

 

 • Almanya Vize Başvurusu için gerekli olan işlem randevunuz alındıktan sonra başvuru günü Almanya Vize Başvuru merkezine gerekli olan evrakların hazırlık sürecine geçilmektedir. Long Vize Başvuru merkezimiz aracılığı ile size özel evrak listesi profesyonel olarak hazırlanarak tarafınıza atanmış vize uzmanımız ile evraklarınızın toparlanılması.

 

 • Almanya Vize Başvuru evraklarınızın toparlanma süreci tamamlandıktan sonra kontrol ve yeterlilik sınaması yapılmaktadır. Almanya Vize Başvuru Merkezi belirli ölçü ve düzeyde eksik evrak ile başvuru kabulü yapmaktadır. Hazırlanmış olan evrakların işlem sonu rapor ve sunumu başvuru sahipleri ile paylaşılarak gerekli uyarılar , düzeltilmesi gerekenler , eksikler ve yanlışlar belirtilmektedir.

 

 • Long Vize Başvuru merkezimiz ile yapılacak olan tüm dosya hazırlık süreci ve başvurularda Almanya Vize Başvuru merkezi eksik evrak kabul etmesine karşın iş ve profesyonellik prensiplerimiz gereği eksik evraklı başvuru yapmamak prensibimiz ve kuralımızdır.

 

 • Almanya Vize Başvuru dosyamız hazırlandıktan sonra fiziki başvuru süreci başlamaktadır. Başvuru tarihinden son 5 yıl içinde Schengen Vizesi almış kişiler VBS sistemlerinde parmak izi biometrileri kayıtları olmasından dolayı başvuru merkezine giriş ile yetkili Long Vize başvurunuzu yapmak için yetkilidir. Son 5 yıl içinde Schengen vizesine sahip olmayan başvuru sahipleri parmak izi biometrisi vermek için gelmek zorundadır. Başvuru merkezi ile yapılacak fiziki işlemlerinizde tarafınız ile ilgilenen vize uzmanınız tarafından refakat edilerek işlem sonuçlandırması yapılmaktadır.

Almanya Vize Başvuru dosyanız Almanya Elçiliği&Konsolosluğu işlem yoğunluğuna göre güncel olarak değişebilmektedir. Belirtilen resmi süre 15 iş günü olarak belirtilmiştir. Başvuru çeşidinize göre bu işlem süresi daha kısa sürede yada daha uzun süre sürebilmektedir. Almanya Vize Başvuru dosyanızın kararı açıklandıktan sonra Yetkili Başvuru Noktanız Long Vize tarafından teslim alınarak sonuç tarafınıza bildirilir ve başvuru sahibine teslim edilmektedir.

ÖNEMLİ UYARI :

Almanya vize başvurusu  için Global Dünya teknolojileri kullanılarak web ortamında sahte yazılım , sahte tüzel firma ve resmi kurum isimleri kullanılarak kendilerini Elçilik , Konsolosluk ve Tek yetkili başvuru merkezi olarak tanıtan sahte ve dolandırıcı Firma ve Şirketlerden sakınmanızı önemle belirtir vize başvuru işlemleriniz başlatılmadan herhangi bir ücret yatırmamanız önemle hatırlatırız.

Long Vize  , Başvuru Merkezine giriş ile yetkili başvuru merkezimiz ile yapacağınız Almanya vize başvurusu işlemlerinizde maddi ve manevi zararların önüne geçerek kaliteli , güvenilir , resmi ve profesyonel başvuru yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0312 426 03 25

Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Menü
Ülkeler
Referanslar