Almanya Ticari VizeAlmanya Ticari Vize - Long Vize Turizm - Almanya Vize Başvuru ve Randevu İşlemleri Merkezi

Almanya Ticari Vize Almanya Fedaral Cumhuriyetine iş seyahati veya fuar amacı ile seyahat gerçekleştirecek başvuru sahipleri tarafından alınması gereken c tipi schengen vizesidir. Umuma mahsus(bordo) pasaport sahipleri için vize başvuru yapılarak alınması mecburidir.

Ticari Almanya Vizesi başvurusu yapmak isteyen başvuru sahipleri ticari davetiye yada fuar belgesi eksiksiz ve belirtilmiş standartlara göre başvuru aşamasında sunması gerekmektedir. Almanya Ticari Vizesi için gerekli olan başvuru sahipleri randevu almak ve kişisel evraklarını hazırlamak mecburidir.

Yapılacak olan vize başvuru süresi schengen kanunu süresi olan 90 günü aşmaması gerekmektedir. Almanya Ticari Vizesi işlem süresi diğer vize başvuru türlerinden farklılık göstermektedir.  Almanya Ticari Vizesi İşlemleri için gerekli randevuyu Long Vize başvuru merkezinden başvuru sahipleri şahsi olarak alabilmektedir.

Almanya Ticari Vize İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler ;

 • Schengen Vize Başvuru Formu

Almanya Fedaral Cumhuriyeti’nin ikamet izni mevzuatlarına göre doldurulmuş eksiksiz ve evraklarınız ile tutarlı olarak kendi dilinde doldurulması gerekmektedir. Eksik , yanlış bilgi tutarsızlığı olan başvuru formu red almanıza sebebiyet verebilmektedir. Almanya Ticari Vize Schengen Visa Application form işlemleri için yetkili Long Vize başvuru merkezinden hizmet alabilirsiniz.

 • Pasaport
  Dönüş tarihinden itibaren en az 3 ay geçerlilik süresi olması gerekmektedir. Vize basım şartları için yan yana 2 adet boş sayfa olması mecburidir. Ülke vatandaşlıklarına göre bu süre değişebilmektedir. Almanya Ticari Vize Pasaport süre tablosu için Long Vize başvuru merkezinden sorgulama yapabilirsiniz.

 

 • Seyahat Sağlık Sigortası
  İş seyahati ve fuar dönemi süresince 30.000 Euro teminat ile sağlığınızı güvence altına alan poliçedir. İş seyahati ve fuar aşamasındaki işlevsel faktörlerinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Almanya Ticari Vize Seyahat detaylarınıza uygun poliçeyi Long vize başvuru merkezinden temin edebilirsiniz.

 

 • Ticari Davetiye
  İş seyahati için ziyaret edilecek firma tarafından görüşme detaylarını şartlarını anlatan davet mektubu olması gerekmektedir. Başvuru sahibi iş meslek kodu ve davetiye gönderen firma uyumu vize sonucunun olumlu gelmesi için önem içermektedir. Almanya Ticari Vizesi başvuru uyum şartları için Long Vizeden bilgi alabilirsiniz.

 

 • Fuar Davetiyesi yada Bileti
  Katılımcı ve Ziyaretçi olarak 2 ye ayrılmaktadır. Katılımcı olacak başvuru sahiplerinden stand ve fuar alanı ile ilgili evraklar ziyaretçi olan başvuru sahipleri için bilet olması gerekmektedir. Ticari Almanya Vizesi için gerekli evraklar ve şartlar için Long Vize başvuru merkezinden işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

 

 • Kalınacak Yer Beyanı Rezervasyonu
  İş seyahati bölgesi yada fuar alanına yakın yerler tercih edilmesi seyahat planının etkisini arttırmaktadır. Firma yada fuar alanı yakınlarında opsiyonlu ve garanti otel rezervasyonu olması gerekmektedir. Gerçek olmayan , teyid edilemeyen otel rezervasyonları vize işlem süresi sonunda başvuru sahibinin red almasına neden olmaktadır. Otel ve konaklama rezervasyonu belgeniz için Long Vize başvuru merkezini arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

 • Ulaşım Aracı
  Seyahat bölgesine gidecek başvuru sahibi ulaşım aracını ve tarihlerini kanıtlamak zorundadır. Uçak ile gidecek olan başvuru sahibi seyahat ettiği bölgeye en yakın havaalanı tercih etmelidir. Seyahat bölgesine yakın uçak bileti rezervasyonlarınızı başvuru dosyanıza Long Vize başvuru merkezi başvuru sahibine özel olarak eklemektedir.

Almanya Vize Başvuru dosyanız Almanya Elçiliği&Konsolosluğu işlem yoğunluğuna göre güncel olarak değişebilmektedir. Belirtilen resmi süre 15 iş günü olarak belirtilmiştir. Başvuru çeşidinize göre bu işlem süresi daha kısa sürede yada daha uzun süre sürebilmektedir. Almanya Vize Başvuru dosyanızın kararı açıklandıktan sonra Yetkili Başvuru Noktanız Long Vize tarafından teslim alınarak sonuç tarafınıza bildirilir ve başvuru sahibine teslim edilmektedir.

ÖNEMLİ UYARI :

Almanya Ticari Vizesi için Global Dünya teknolojileri kullanılarak web ortamında sahte yazılım , sahte tüzel firma ve resmi kurum isimleri kullanılarak kendilerini Elçilik, Konsolosluk ve Tek yetkili başvuru merkezi olarak tanıtan sahte ve dolandırıcı Firma ve Şirketlerden sakınmanızı önemle belirtir vize başvuru işlemleriniz başlatılmadan herhangi bir ücret yatırmamanız önemle hatırlatırız.

Long Vize, Başvuru Merkezine giriş ile yetkili başvuru merkezimiz ile yapacağınız vize işlemlerinizde maddi ve manevi zararların önüne geçerek kaliteli, güvenilir, resmi ve profesyonel başvuru yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0312 426 03 25

Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Menü
Ülkeler
Referanslar